Kiçik və orta sahibkarların etibarlı tərəfdaşı olan Azərbaycan Beynəlxalq Bankı iş adamlarının fəaliyyət imkanlarını genişləndirmək üçün məhsul şərtlərini dəyişib. Bank özünün “Əmək haqqı layihəsinə dəstək” kredit məhsulunu yeni şərtlərlə müştərilərə təqdim edib. Bu məhsul kiçik və orta sahibkarların əmək haqqı xərclərinin maliyyələşdirilməsini nəzərdə tutur. Belə ki, işçilərinin əmək haqlarının ödənişi üçün təcili vəsaitə ehtiyacı yaranan sahibkarlar bu vəsaiti qısa zamanda Azərbaycan Beynəlxalq Bankından əldə edə bilərlər.
Kreditin özəllikləri:
- Məbləğ: 5000 AZN-dən 350000 AZN-dək;
- Müddət: 12 ayadək;
- İllik faiz dərəcəsi: 12%-dən başlayaraq;
- Təminatsız.
Bu kredit məhsulunun daha bir üstünlüyü ondan ibarətdir ki, kreditin əldə edilməsi üçün əlavə maliyyə təhlilinə ehtiyac yoxdur. Kredit müştərinin son 6 aylıq ardıcıl əmək haqqı fondunun müvafiq göstəriciləri nəzərə alınmaqla ayrılır. Müştəri ödəniş qrafikini özü müəyyənləşdirir. “Əmək haqqı layihəsinə dəstək” krediti haqqında daha ətraflı məlumatları buradan əldə etmək olar.
Bu imkandan hər bir kiçik və orta sahibkar faydalana bilər. Digər bankların əməkhaqqı layihəsinə qoşulmuş müştərilərin də bu kreditdən faydalanmasına şərait yaradılır. “Əmək haqqı layihəsinə dəstək” krediti üçün Azərbaycan Beynəlxalq Bankının bütün filiallarına müraciət etmək mümkündür.
Müasir dövlət bankı olan Azərbaycan Beynəlxalq Bankının faydalı və universal məhsul və xidmətləri, həmçinin Sahibkarlar Klubunun imtiyazlı üzvlüyü barədə məlumatları bankın 41 filial və 35 şöbəsindən, www.ibar.az internet səhifəsindən, 937 nömrəli Məlumat Mərkəzindən, həmçinin rəsmi “Facebook” səhifəsindən əldə etmək olar.

Международный Банк Азербайджана является надежным партнером малого и среднего бизнеса. Со стороны Банка на постоянной основе ведется работа по улучшению продуктов в целях расширения деловых возможностей предпринимателей. На этот раз Банк представил клиентам обновленный вариант кредитного продукта «Поддержка зарплатного проекта». Он предназначен для финансирования расходов на оплату труда работников малого и среднего бизнеса. Предприниматели в короткие сроки могут получить необходимые средства в Международном Банке Азербайджана.
Особенности кредита:
- Сумма: от 5000 до 350 000 манатов
- Срок действия: до 12 месяцев
- Годовая процентная ставка: от 12%
- Без обеспечения
Еще одно преимущество обновленной версии продукта это отсутствие в дополнительном финансовом анализе для получения кредита. Кредит выделяется с учетом соответствующих показателей фонда оплаты труда клиента за последние шесть месяцев. Заказчик сам определяет график платежей. Более подробную информацию о продукте «Поддержка зарплатного проекта» можно найти здесь.
Каждый малый и средний предприниматель может воспользоваться данным кредитным продуктом. Клиенты, присоединившиеся к зарплатному проекту других банков, также могут им воспользоваться. Получить кредит «Поддержка зарплатного проекта» можно во всех отделениях Международного Банка Азербайджана.
Информацию об универсальных полезных продуктах и услугах Международного Банка Азербайджана, современного государственного банка, а также о привилегированном членстве в «Клубе предпринимателей» можно получить в 41 филиале и 35 отделениях Банка, на сайте www.ibar.az, позвонив в Информационный Центр по короткому номеру 937, или, посетив официальную страницу Банка в Facebook.